Chirurgia Plastyczna - Medical Esthetic | ChirurgiaEstetyczna.pl
  

Medical Esthetic

Medical Esthetic
 • Lifting twarzy

  Skóra twarzy i szyi wykazuje z wiekiem tendencję do utraty jędrności, stopniowo tworząc zmarszczki wokół powiek, na czole oraz po bokach ust...

  Czytaj dalej
 • Redukcja brzuchalub liposukcja

  Chirurgia powłok brzucha, jest zabiegiem mającym na celu zredukowanie do minimum problemu obwisłego brzucha...

  Czytaj dalej
 • Operacje plastyczne piersi

  W Medical Esthetic posiadamy duże doświadczenie w zabiegach powiększania piersi, podniesienia lub redukcji...

  Czytaj dalej
Witamy
na stronie internetowej kliniki
Medical Esthetic

Klinika Medical Esthetic współpracuje z Dr René Milleret i Kliniką St. Jean w Montpellier (Francja). Dzięki temu w swojej ofercie posiadamy innowacyjne metody leczenia żylaków oraz usuwania "pajączków" i naczynek.

Chirurg dr René Milleret, podobnie jak jego ojciec - słynny we Francji profesor chirurgii naczyniowej - jest od lat specjalistą w dziedzinie flebologii, a jednocześnie twórcą nowych technologii w leczeniu żylaków.

Po ukończeniu medycyny na Uniwersytecie w Lyonie, studiował na Wydziale Elektroniki w Lyonie. Dzięki wszechstronnemu wykształceniu stał się wynalazcą m.in. metody z zastosowaniem pary wodnej w leczeniu żylaków. Pod ciśnieniem i przy temperaturze 110° sterylna woda wprowadzona jest do żylaka za pomocą specjalnej sondy. Następuje wytrysk pary wodnej - zasklepiającej włókno żylaka - pozwalający na zlikwidowanie nawet najbardziej "krętych" żylaków.

Dr René Milleret operuje w wielu placówkach medycznych we Francji i w Europie, m.in. Szpitalu Kardiologicznym w Lyonie, Klinice St. Jean w Montpellier i klinice Pasteur w Pezenas.

Dr René Milleret jest "ojcem" ww. metody, tzn. pierwszym, który zastosował parę wodną w leczeniu żylaków. Jest konsultantem firmy Cerma – producenta urządzenia do operacji żylaków tą najnowszą metodą.

Jest członkiem Francuskiego Stowarzyszenia Flebologów i Chirurgów Naczyniowych, założycielem i członkiem Europejskiego Forum Naczyniowego, honorowym członkiem Stowarzyszenia Flebologów Amerykanskich.

Czytaj więcej: żylaki

Medical EstheticDermapen
Dermapen to unikalne rozwiązanie, które zmieniło postrzeganie zabiegów mezoterapii.
Botox
Botoks, czyli toksyna botulinowa. Nie jest wypełniaczem jak kolagen czy Restalyne lub Radiesse, albo Juvader.
Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej
Alternatywnie dla sztucznych materiałów, przeszczep tkani tłuszczowej wykorzystuje własną tkane tłuszczową w celu zwiększenia objętości twarzy.
GPS III
Przywracanie owłosienia (metodą ostrzykiwania skóry głowy koncentratem bogatopłytkowym z własnej krwi pacjenta).

Zobacz filmy video z naszych zabiegów