Stylage


Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze. Jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry.


Stylage S, M, L

Jaki rozmiar mają Twoje zmarszczki?

Z wiekiem Twoja skóra traci naturalną elastyczność, a na jej powierzchni pojawiają się pierwsze zmarszczki. Z czasem zmarszczki pogłębiają się tworząc nieestetyczne bruzdy. Twarz zaczyna przybierać zmęczony, nieatrakcyjny wygląd. Teraz możesz zatrzymać ten proces.

Gama STYLAGE® zawiera produkty dopasowane do każdego rodzaju korekcji zmarszczek. Bez względu na rodzaj korekcji Twój lekarz będzie mógł zaproponować Ci odpowiedni produkt z gamy STYLAGE® w rozmiarze S, M lub L. Dodatkowo dzięki zastosowaniu mannitolu ryzyko wystąpienia siniaków oraz obrzęku w trakcie zabiegu zostaje zredukowane do minimum.

Dzięki zaawansowanej technologii IPN-Like łącząc usieciowany kwas hialuronowy i naturalny antyoksydant (mannitol), Laboratorium VIVACY ® zaprojektowało produkt charakteryzujący się niezwykłą elastycznością, dający wyjątkowo naturalny efekt korekcji. Kwas hialuronowy zamknięty w postaci żelu wypełnia zmarszczki i wygładza powierzchnię skóry, a mannitol optymalizuje efekt zabiegu.

Antyoksydant (mannitol), który naturalnie występuje w warzywach i owocach, przeciwdziała szkodliwemu działaniu wolnych rodników oraz redukuje ryzyko powstania siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu. Dodatkowo zabezpiecza on kwas hialuronowy przed degradacją. Gama STYLAGE® zapewnia wyjątkowo naturalny efekt korekcji, a jednocześnie dzięki zawartości lidokainy, zapewnia pacjentowi najwyższy komfort zabiegu.

Gama STYLAGE polecana jest przez lekarzy na całym świecie do:
 • korekcji pierwszych zmarszczek,
 • korekcji średniogłębokich i głębokich bruzd,
 • korekcji linii marionetki,
 • korekcji doliny łez oraz cieni pod oczami.

Stylage XL

Z wiekiem Twoja twarz traci naturalną objętość...

Z wiekiem nie tylko zmarszczki na naszej twarzy sprawiają, że wygląda ona nieatrakcyjnie. Twarz traci swoją naturalną objętość, a jej kontur ulega pogorszeniu. Rysy twarzy ulegają wyostrzeniu, a jej młodzieńczy owal traci swoją granicę. Dodatkowo osoby stosujące dietę mogą skarżyć się na nieestetyczne zapadnięcia w okolicy policzków i skroni.

Do korekcji wymagających przywrócenia twarzy atrakcyjnej objętości VIVACY ® stworzyło STYLAGE® XL.

Wystarczy jeden zabieg, aby przywrócić Twojej twarzy młodzieńczy kontur i nadać jej atrakcyjny wygląd. STYLAGE® XL i XXL jest połączeniem usieciowanego kwasu hialuronowego i naturalnego antyoksydantu (mannitol) dzięki czemu efekt korekcji wolumetrycznej jest bardzo naturalny. Dodatkowo zastosowanie mannitolu redukuje do minimum powstanie siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu.

Stylage XL i XXL polecany jest przez lekarzy na całym świecie do:
 • liftingu wolumetrycznego,
 • nadania kościom policzkowym objętości,
 • korekcji konturu twarzy,
 • korekcji zapadniętych skroni.

Stylage Lips

Zmysłowe usta? Naturalnie!

STYLAGE® Lips oraz Lips Lido przywróci Twoim ustom zmysłową jędrność i ożywi ich barwę, w trakcie jednego zabiegu. Zmysłowe nadanie im objętości spowoduje wygładzenie drobnych zmarszczek nad górną wargą i doda Twojej twarzy młodzieńczego blasku.

Czy wiedziałaś, że...? Z wiekiem skóra traci naturalny kwas hialuronowy, który odpowiada za utrzymanie prawidłowego stopnia nawilżenia w naskórku. Również Twoje usta tracą naturalny kwas hialuronowy, stając się coraz bardziej wysuszone, a na ich powierzchni mogą pojawić się pierwsze zmarszczki. STYLAGE® Lips lub Lips Lido przywróci Twoim ustom optymalny stopień nawilżenia, dodając im naturalnego blasku.

STYLAGE® Lipsoraz Lips Lido są preparatami na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości oraz naturalnego antyoksydantu (mannitol), który zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt korekcji, utrzymujący się 9-12 miesięcy. Zabieg można wykonać w czasie krótszym niż przerwa na kawę i jest on w pełni bezbolesny przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

StylAge Lips oraz Lips Lido polecany jest przez lekarzy na całym świecie do:

 • zwiększenia objętości ust,
 • korekcji dysproporcji pomiędzy górną, a dolną wargą,
 • podkreślenia konturu ust,
 • wypełnienia drobnych zmarszczek nad górna wargą,
 • korekcji kształtu ust,
 • przywrócenia nawilżenia ust.

Przykładowe ceny zabiegów Stylage (kwas hialuronowy):

# Usługa Cena w PLN
1 Kwas hialuronowy 1ml/1amp. 1000 - 1100