Trychologia


Trychologia to dziedzina nauki o chorobach skóry głowy i włosów, a jej celem jest diagnozowanie i leczenie chorób owłosionej skóry głowy.

Laseroterapia


Koreański laser NeoSkin, to jeden z obecnie najbardziej efektywnych laserów CO2 na Polskim rynku, który dyskredytuje konkurencję jakością optyczną wiązki oraz możliwością emisji w trybie ultra-krótkich impulsów.

Plasma BT - bezoperacyjny lifting powiek


Plazma kojarzy się większości z nas z telewizorami. Natomiast to tylko szczypta tego, do czego można ją wykorzystać. Jest bardziej nowoczesnym sposobem terapii stosowanym w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej niż lasery. Co potrafi?

Powiększanie i modelowanie ust


STYLAGE® Lips oraz Lips Lido przywróci Twoim ustom zmysłową jędrność i ożywi ich barwę, w trakcie jednego zabiegu. Zmysłowe nadanie im objętości spowoduje wygładzenie drobnych zmarszczek nad górną wargą i doda Twojej twarzy młodzieńczego blasku.

Niwelowanie drugiego podbródka


Dla osób, które nie są w stanie z jakichkolwiek względów poddać się operacji przygotowaliśmy ofertę mało inwazyjnych zabiegów, które mają na celu usunięcie tkanki tłuszczowej i poprawienie jakości skóry w miejscach poddawanych terapii.

Modelowanie twarzy


Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze. Jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry.

Usuwanie zmarszczek


Z wiekiem Twoja skóra traci naturalną elastyczność, a na jej powierzchni pojawiają się pierwsze zmarszczki. Z czasem zmarszczki pogłębiają się tworząc nieestetyczne bruzdy.

Rewitalizacja skóry


Nasza skóra wraz z upływem czasu staje się coraz mniej elastyczna i promienna. Jeśli dochodzą to tego dodatkowe czynniki takie jak stres, zła dieta, papierosy lub inne używki zaczynamy obserwować coraz bardziej ziemisty kolor cery i jej przesuszanie.

Dolina łez


W opracowaniu...

Usuwanie nadpotliwości


To bezbolesny, bezpieczny zabieg u osób, które nie mają problemów z krzepnięciem krwi. Wstrzyknięcie botoksu sprawia, że nie dochodzi do skurczu mięśnia wypychającego pot na zewnątrz.

CGF - komórki macierzyste i komórki wzrostu


CGF LIQUID to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z Twojej krwi. Wykonany przez lekarza techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry.