Modelowanie twarzy


Z wiekiem nie tylko zmarszczki na naszej twarzy sprawiają, że wygląda ona nieatrakcyjnie. Twarz traci swoją naturalną objętość, a jej kontur ulega pogorszeniu. Rysy twarzy ulegają wyostrzeniu, a jej młodzieńczy owal traci swoją granicę. Dodatkowo osoby stosujące dietę mogą skarżyć się na nieestetyczne zapadnięcia w okolicy policzków i skroni.


Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze. Jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry.


Modelowanie twarzy, czyli tzw. Wolumetria polega na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego w poliki, okolice żuchwy oraz brody w celu wypełnienia tych okolic i nadania odpowiedniego kształtu.

Jednak nie tylko kwas hialuronowy służy nam do poprawienia owalu. Nasi specjaliści często używają w tym celu również toksyny botulinowej (popularnego "botoxu"), który aplikują w okolice mięśni żwaczy. Sparaliżowane w ten sposób mięśnie tracą na swojej objętości przez co twarz wydaje się szczuplejsza.

Zobacz film


Przykładowe ceny zabiegów Stylage (kwas hialuronowy):

# Usługa Cena w PLN
1 Kwas hialuronowy 1ml/1amp. 1000 - 1100