Usuwanie zmarszczek


Z wiekiem Twoja skóra traci naturalną elastyczność, a na jej powierzchni pojawiają się pierwsze zmarszczki. Z czasem zmarszczki pogłębiają się tworząc nieestetyczne bruzdy. Twarz zaczyna przybierać zmęczony, nieatrakcyjny wygląd. Teraz możesz zatrzymać ten proces.


Z wiekiem nie tylko zmarszczki na naszej twarzy sprawiają, że wygląda ona nieatrakcyjnie. Twarz traci swoją naturalną objętość, a jej kontur ulega pogorszeniu. Rysy twarzy ulegają wyostrzeniu, a jej młodzieńczy owal traci swoją granicę. Dodatkowo osoby stosujące dietę mogą skarżyć się na nieestetyczne zapadnięcia w okolicy policzków i skroni.

Jest kilka sposobów na pozbycie się zmarszczek. Możemy zastosować terapię miejscową, czyli wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym, wygładzić je za pomocą toksyny botulinowej, która rozluźni mięśnie lub poprawić ogólną kondycję skóry za pomocą lasera CO2, mezoterapii osoczem, komórkami macierzystymi z czynnikami wzrostu, aminokwasami lub kolagenem. Nasi specjaliści na konsultacji dobiorą odpowiednią metodę do wielkości i głębokości zmarszczek. Dzięki stosowanemu znieczuleniu zabiegi są praktycznie bezbolesne.


Przykładowe ceny zabiegów - kwas hialuronowy:

# Usługa Cena w PLN
1 Kwas hialuronowy Stylage 1 amp/0,8 ml 900
2 Kwas hialuronowy Stylage 1 amp/1 ml 1000
3 Kwas hialuronowy Stylage L 1 amp/1 ml 1050
4 Kwas hialuronowy Stylage XL 1 amp/1 ml 1100
5 Kwas hialuronowy Stylage hydromax 1 amp/1 ml 700