Powiększanie ust


STYLAGE® Lips oraz Lips Lido przywróci Twoim ustom zmysłową jędrność i ożywi ich barwę, w trakcie jednego zabiegu. Zmysłowe nadanie im objętości spowoduje wygładzenie drobnych zmarszczek nad górną wargą i doda Twojej twarzy młodzieńczego blasku.

Botox


Azzalure / Vistabel / Botox czyli toksyna botulinowa, popularnie nazywany po prostu "botoksem". Nie jest wypełniaczem jak produkty na bazie kwasu hialuronowego jak Stylage lub Restylane. Niniejsze pozycje są środkami wygładzającymi zmarszczki poprzez ich wypełnienie, stosowanymi w przypadku zmarszczek lub zapadniętej skóry; które wymagają takiego postępowania.

Radiesse


Radiesse to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który oprócz działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, jednak bez nadmiernego dodawania objętości.

Regeneris


Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi. Regeneris zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza.

GPS III


Przywracanie owłosienia (metodą ostrzykiwania skóry głowy koncentratem bogatopłytkowym z własnej krwi pacjenta). Czynniki wzrostu zawarte w płytkach krwi aktywują i pobudzają uśpione mieszki włosowe do produkcji włosa.

Peelingi chemiczne


Peeling to podstawowy zabieg jaki oferuje nowoczesna dermatologia estetyczna. Jest to zabieg który może w nieinwazyjny sposób zlikwidować widoczne defekty urody np. ślady po trądziku, przebarwienia. Utrzymuje również młody, zdrowy, wygląd skóry, wygładza widoczne drobne zmarszczki i hamuje powstawanie nowych.

Mezoterapia igłowa


Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji bezpośrednio w miejsca które tego potrzebują. Dobre rezultaty uzyskuje się w zapobieganiu starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu celulitu, dzięki dostarczaniu substancji odżywczych za pomocą zastrzyków śródskórnych.

Dermapen


Dermapen to unikalne rozwiązanie, które zmieniło postrzeganie zabiegów mezoterapii. Dzięki niemu lekarze na całym świecie zyskali nową jakość w zakresie skuteczności i komfortu wykonywanego zabiegu. Z kolei pacjenci cieszą się efektami mezoterapii, bez charakterystycznych dawniej działań ubocznych.

Stylage


Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze. Jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry.

Aqualyx


Bezdyskusyjnym pozostaje fakt, że zadowolenie z własnego wyglądu pozytywnie wpływa na każdą dziedzinę naszego życia. Płaski i pięknie wymodelowany brzuch jest marzeniem niejednej osoby. W niektórych miejscach tkanka tłuszczowa, pomimo diety i ćwiczeń, nie znika.

Usuwanie znamion


Brodawki zwane popularnie kurzajkami to guzki wywołane infekcją wirusową. Są to wirusy brodawczaka ludzkiego. Brodawki są zakaźne i łatwo się nimi zarazić. Leczenie może być długotrwałe i trudne, nawet po całkowitym uśnięciu brodawka może odrastać w tym samym miejscu, brodawki usuwa się laserem, ciekłym azotem można także łyżeczkować lub elektrokoagulować.

Usuwanie nadpotliwości


To bezbolesny, bezpieczny zabieg u osób, które nie mają problemów z krzepnięciem krwi. Wstrzyknięcie botoksu sprawia, że nie dochodzi do skurczu mięśnia wypychającego pot na zewnątrz.